تمامی کالا ها قبل از ارسال، کاملا از لحاظ فیزیکی و فنی به دقت بررسی شده و بدون مشکل در بسته بندی کاملا ایمن ارسال میشوند.

با این حال شما 7 روز زمان خواهید داشت تا کالا را بررسی و تست نموده و در صورت هرگونه مشکل پس از اعلام به ما ازطریق یکی از راه هایی ارتباطی و گرفتن تایید آن را تعویض نمایید.

لطفا در نظر داشته باشید کالای فروخته شده به هیچ عنوان مرجوع نخواهد شد و فقط در صورت خرابی با کالای سالم تعویض خواهد شد.

همچنین لطفا قبل از هر گونه اقدام باز پس فرستادن کالا و استفاده از شرایط گارانتی، از یکی از روش های ارتباطی با ما موضوع را با بخش پشتیبانی مطرح نمایید.

دقت داشته باشید در صورت عدم هماهنگی و ارسال کالا، هرگونه مشکل و خسارت ناشی از اقدام خودسرانه تنها متوجه مشتری خواهد بود.

بسته نافرم و بد شکل را در حضور مامور پست باز نموده تا از سالم بود کالای درونی بدون شکستگی اطمینان حاصل کنید.

در نظر داشته باشید که تحویل بسته و دادن امضا به مامور پست به معنی قبول بسته سالم میباشد و نه شرکت پست و نه بلک بامبو مسولیت شکستگی را برعهده نخواهد گرفت.

ایمن ترین شیوه ارسال از سمت بلک بامبو ارسال پستی است؛ در راه های ارسالی دیگر که توسط مشتری درخواست میشود مانند تیپاکس؛ باربری، اتوبوس، پیک موتوری و… گم شدن بسته، شکستگی، دیر رسیدن و هر نوع اتفاق دیگر از این قبیل مسولیت با شخص مشتری خواهد بود

بنابراین در انتخاب نوع ارسال و دریافت بسته کمی صبور باشید پست آسان ترین، کم هزینه ترین و امن ترین راه برای ارسال کالاست بسته های ارسالی توسط پست معمولا بین یک تا سه روز کاری تحویل مشتری میگردد.

اما مهلت تست یا گارانتی تست چیست و به چه معناست؟

شما باید ابتدا قطعه یا کالا را به صورت باز و با وصل کردن سوکت به مادربرد دستگاه از سالم بودن آن اطمینان پیدا کنید و پس از اینکه کاملا اطمینان پیدا کردید که کالا از لحاظ فنی و کارایی کاملا سالم و در شرایط ایده آل به سر میبرد برچسپ ها را جدا کرده و با دقت کافی اقدام به نصب نمایید.

دقت داشته باشید بلند کردن یا برداشتن برچسپ شرکتی و همچنین مخدوش شدن هولوگرام گارانتی یا اقدام به جابه جایی آن باعث ابطال گارانتی خواهد شد.

هر گونه تغییر فیزیکی اعم از: کج شدن، تاخوردگی یا ضربه، مخدوش شدن، شکستگی ناشی از فشار مضاعف و به کار بردن ابزار نادرست در نصب کالا باعث ابطال گارانتی تست خواهد.

بنابراین لطفا تا جایی که ممکن است تعویض و نصب را به دست افراد با تجربه و مورد اطمینان بسپارید.

در نظر داشته باشید که کالا پس از نصب فاقد هرگونه گارانتی میباشد پس ابتدا آن را کاملا تست نمایید.

فهرست